הוספיס בית

יקירכם זקוק לסיוע ממטפל
או מטפלת סיעודית?
צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ ראשונית
072-33-80-370

או מלאו פרטיכם ללא
התחייבות וללא עלות:
על מנת שנוכל להתאים לו את הטיפול
הטוב ביותר ובהתאם לצרכיו 
מספר שעות ביום 
או השגחה צמודה 24/7
הוספיס בית מאפשר למעשה לחולה הסופני להמשיך ולנהל את חייו בצורה עצמאית ומכבדת ככל הניתן, לקבל טיפול המצמצם למינימום את הסבל והכאב הכרוך במחלה ובעיקר - לשהות בסביבה מוכרת, טבעית ואוהבת בה הוא חש בנוח, ולהימנע משהייה במחלקות האשפוז של בתי החולים, הנחשבות לא פעם לסביבה זרה, מנוכרת ומדכאת.
הוספיס בית מסייע גם לבני משפחתו של החולה (העוברים אף הם חוויה קשה) בכל הקשור להתמודדות הנפשית ומספק להם את התמיכה הרגשית הנדרשת.
 
כיצד מתבצע הטיפול הביתי?
הטיפול במסגרת הוספיס בית ניתן ע"י צוות רפואי הכולל אחיות, רופאים ועובדים סוציאליים העוקבים אחר מצב החולה, זאת באמצעות סדרת ביקורים קבועה מראש בהם מוענקים לחולה ומשפחתו כל הטיפול והתמיכה הנדרשים - רפואית, נפשית ורגשית. מעבר לביקורים הקבועים הצוות זמין 24 שעות ביממה וערוך לסייע לחולה ולמשפחתו ככל שיידרש ועל פי הצורך.
 
חשוב לדעת: 
  • חולים סופניים יכולים לבחור לקבל את הטיפול הפליאטיבי גם במוסד אשפוזי ('הוספיס אשפוזי') - בתי אבות סיעודיים או במחלקות ייחודיות המיועדות לכך בבתי החולים.
  • שירותי ההוספיס (הביתי והאשפוזי) ניתנים לחולים סופניים במסגרת קופות החולים וללא עלות למי שבידם הפניה מרופא (רופא בית החולים או רופא משפחה).
 
אנו כאן בשבילכם
מעוניינים לקבל עוד מידע בנושא? צוות המומחים של קדם שירותי סיעוד עומד לרשותכם בכל עת. צרו עמנו קשר ונסייע לכם בכל שאלה.
 
הוספיס בית
 
בשנים האחרונות ניתן להבחין ברצון של חולים סופניים החולים במחלות חשוכות מרפא (שלרפואה אין יכולת להאריך עוד את חייהם), לחיות את שארית חייהם בצורה מכובדת ובסביבה עוטפת, תומכת ומוכרת.
תמיכה זו, הנקראת גם 'טיפול פליאטיבי' (טיפול תומך) או שירותי 'הוספיס' מאפשרת להקל על החולים במחלות כגון אלצהיימר, מחלות כליה, מחלת הסרטן ועוד ברגעים הקשים ביותר של המחלה, ולהפחית ככל שניתן את הכאבים הפיזיים והרגשיים הכרוכים בהתמודדות עם המחלה.
 
אודות הטיפול הפליאטיבי
משרד הבריאות מגדיר את הטיפול הפליאטיבי כגישה טיפולית שנועדה לשפר את איכות החיים של חולים סופניים ובני משפחותיהם בהתמודדות עם המחלה חשוכת המרפא.
מתוך אתר משרד הבריאות: "התקדמות הטכנולוגיה והרפואה המודרנית מאפשרת ריפוי ושיפור של מחלות רבות. עם זאת, יש מחלות או שלבים במחלה שבהם לא ניתן עוד לרפא את החולה, והמחלה היא מתמשכת (כרונית) ומצבו של החולה אף מתדרדר. מצב זה עלול לקרות במקרים מסוימים של מחלות סרטן, באי ספיקת לב בחומרה קשה, מחלת ריאות כרונית מתקדמת, אי ספיקת כליות קיצונית, דמנציה ומחלות ניווּניות אחרות".
 
מהו הוספיס בית?
חולי סופניים בעלי תוחלת חיים של מספר חודשים שבוחרים בהוספיס בית (הנחשב לחלק מהגישה הטיפולית הפליאטיבית), בוחרים למעשה לקבל את הטיפול והתמיכה הנדרשים בתקופת חייהם האחרונה בביתם. זאת באמצעות צוות הכולל רופאים, אחיות, עובדים סוציאליים ועוד המגיע לביתם בתדירות קבועה ובהתאם לצורך.
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית