חברות סיעוד לקשישים

גיל מבוגר מביא עמו חוכמה וניסיון חיים, אך אותו גיל מביא עמו גם תחלואה וירידה בכושר התפקוד. חלק מבני גיל הזהב, בהם גם כאלה שהגיעו לזקנה מופלגת, כבר מתקשים ללכת באופן עצמאי, להתקלח, לערוך את הקניות ואפילו לקום מהספה ללא עזרה לאחר שסיימו לצפות בתוכנית אהובה בטלוויזיה. אז מה הפתרון? חברות סיעוד לקשישים יכולות להפוך את התקופה הזאת לבטוחה יותר, לנעימה יותר ולאיכותית יותר. שירותי סיעוד לניצולי שואה מאפשרים להם להמשיך בשגרת החיים כאשר תמיד יש מי שמטפל בהם, מי שדואג, מי שמעניק תשומת לב ומילה טובה.

חלופה לבית אבות
לא לכולם תתאים האפשרות של מעבר לבית אבות. עבור קשישים רבים, חברות סיעוד לקשישים מהוות בשורה של ממש, שכן הן מאפשרות להם להישאר בבית, בסביבה המוכרת, קרוב לבני המשפחה, לשכנים ולכל הדברים אליהם הם רגילים. גם מבחינת המימון, הרבה יותר זול לממן טיפול ביתי, במיוחד כאשר קיים סיוע לקשישים ביטוח לאומי לפי קריטריונים של גיל ושל מצב תפקודי.
מתי חברות סיעוד לקשישים יכולות להתאים? הן יכולות להעניק סיעוד לניצולי שואה במתכונת של טיפול עשרים וארבע שעות ביממה. הן יכולות לשלוח מטפלים או מטפלות למספר שעות מצומצם, לשעות היום או הלילה, כאשר טיפול מסביב לשעון אינו נחוץ להם. הן יכולות לשלוח מטפלים המתמחים גם בירידה קוגניטיבית, באלצהיימר ובדמנציה.

החברה שמתאימה לכם
יש כמה וכמה חברות סיעוד לקשישים, וכמו בכל דבר בחיים, הסוד הוא במציאת החברה שתתאים לצרכים הנקודתיים של המטופל. אם אתם מחפשים חברה אמינה, מקצועית וותיקה, אם נחוצים לכם מטפלים סיעודיים דוברי עברית או דוברי כל שפה אחרת, אם אתם רוצים להיות בטוחים באיכות הטיפול, נחוצה לכם חברה מעולה.

חברת קדם שירותי סיעוד תוכל לסייע בכל מה שצריך – איך מקבלים את הזכויות של סיוע לקשישים ביטוח לאומי, איך קובעים את אופי הטיפול, הדרך לבצע תיאום ציפיות והערכת תפקוד. אם אתם מבינים שהאב או האם זקוקים לעזרה, אם אתם קורסים תחת העומס והנטל או דואגים מאוד, זה הזמן לקבל עזרה: טיפול סיעודי אישי ומקצועי בקדם שירותי סיעוד – החברה שמתאימה לכם. 
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית