חוק סיעוד לקשישים

אם בעבר נהגו לשלוח את האזרחים הוותיקים והקשישים לבתי אבות ולמוסדות טיפוליים, הרי שכיום המצב שונה מיסודו. גם אנשים שחווים ירידה ביכולת התפקוד העצמאי שלהם יכולים לקבל טיפול ביתי מסור. אפילו החוק בארץ, חוק סיעוד לקשישים, מכיר במציאות הזאת ומעניק לה גיבוי. יותר מכך: על פי החוק, קשישים הזקוקים לעזרה יכולים להגיש בקשה ולקבל סיוע כספי למימון הטיפול. נחוצה לכם עזרה סיעודית בבית? רוצים לדעת מה מגיע לכם ואין לכם את מי לשאול? פנו לחברת קדם שירותי סיעוד. תוכלו לקבל עזרה במידע, תוכלו לקבל עזרה בהבנת זכויותיכם החוקיות, תוכלו לקבל מענה של אחיות מקצועיות ושל מטפלים סיעודיים וטיפול טרום סיעודי.

לטובת האזרח המבוגר
פעם קראו להם "זקנים", אחר כך קראו להם "קשישים" וכיום מכנים אותם "אזרחים וותיקים", אך לא רק שינויים סמנטיים ניתן למצוא, כי אם גם שינוי ממשי במדיניות. לאחר שהתקבל חוק סיעוד לקשישים יכולים הרבה יותר אזרחים וותיקים ליהנות מטיפול בזכות מימון של ביטוח לאומי. גם אם ביטוח לאומי אינו מממן טיפול סיעודי בבית באופן מלא, הרי שגם מימון חלקי מסייע מאוד. אם טרם בזקתם זכאות לקצבת סיעוד ואם טרם שמעתם על בדיקה להערכת תפקוד – זה הזמן להכיר את הנושא.
בזכות המדיניות שנותנת מקום של כבוד לטובתו של האזרח המבוגר, בזכות חוק סיעוד לקשישים והטבות כספיות לאזרחים וותיקים ולסיעודיים, ניתן לקבל עזרה בכל כך הרבה רבדים. עזרה סיעודית בבית משפרת את איכות החיים, מפיגה את הבדידות ומאפשרת גם לאזרחים וותיקים לשמור על כבודם ועל שמחת החיים. מקבלים סיוע ברחצה ובניידות, ניתן לקבל פתרונות ספיגה, סיוע במתן תרופות ולא פחות חשוב – שומרים על הביטחון האישי, על הבריאות, ומונעים החמרה בשל נפילה או הזנחה. רוצים לדעת יותר? פנו לקדם שירותי סיעוד.

לשיפור איכות החיים
אין צורך להיות עורך דין בכדי להבין שכל אחד עשוי להזדקק לטיפול ולעזרה. חוק סיעוד לקשישים מסייע לכל אחד לממש את זכותו לחיים, לכבוד ולטיפול גם בגילאים מבוגרים וגם אם חווים מחלה או פציעה. טיפול סיעודי בבית הוא זכות, ויש לו משמעות בשיפור איכות החיים. 
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית