טיפול סיעודי פרטי

ישנם דברים רבים בחיים שאין לנו שליטה עליהם, כמו מצבם הבריאותי של אנשים הקרובים אלינו. בחלוף השנים, אנו יכולים לגלות כי הורינו או אנשים אחרים הקרובים אלינו אינם יכולים להמשיך את שגרת היום יום, וכי הם נזקקים לטיפול סיעודי. למרות חוסר היכולת שלנו לתקן מצבים מסוימים, כן יכולה להיות לנו שליטה על אופן הטיפול בהם ועל הדרך בה הם יבלו את ימיהם. טיפול סיעודי פרטי של חברת קדם יאפשר לכם למצוא את הדרך הטובה ביותר להעניק עזרה לאנשים היקרים לכם בכל רגע.

עזרה סיעודית – מאיפה מתחילים?
ההחלטה להיעזר בטיפול סיעודי פרטי צריכה להתבצע לאחר מחשבה ודיון של כל הנוגעים בדבר. לאחר שתסכימו כי אכן יש צורך בעזרה סיעודית, תוכלו לבחור את הסוג המתאים עבור בני המשפחה שלכם. סיעוד קשישים אינו חייב להתקיים סביב השעון אם אין צורך בכך, ובחברת קדם תוכלו לבחור את סוג הטיפול ולקבוע את המועדים שלו.
בהתאם למצב של בני המשפחה שלכם, ניתן להתאים להם טיפול של סיעוד קשישים בדיוק עבורם. ניתן לקבוע שעות מסוימות של מועדי ביקור במהלך היום, עזרה סיעודית הכוללת לינה ומגורים, שירותים ליליים ועוד מגוון של סוגי טיפול סיעודי פרטי, בהתאם לצרכים שלכם.

שירות ואיכות מעל הכל
הדאגה לבני המשפחה היא מובנת, ותפקידנו בקדם הוא לוודא שאתם וגם בני משפחתכם נמצאים בידיים הטובות ביותר. שירותי סיעוד או אחיות שאנו מספקים יאפשרו לכם להיות שקטים בנוגע לטיפול שבני משפחתכם מקבלים. עם שירות טיפול סיעודי פרטי של קדם תוכלו לשמור על קשר רציף עמנו ועם המטפלים בכל שאלה ובקשה שיש לכם.
ההשגחה והטיפול הצמוד חשובים מאין כמותם, ויש לוודא שהשירות הסיעודי שאתם בוחרים הוא הטוב ביותר שיכול להיות. בקדם ניתן ליהנות גם משירותי ייעוץ בנוגע להשמה של קשישים בבתי אבות שיתאימו לצרכים שלהם, או במוסדות אחרים לפי בחירתכם.

שירות סיעודי בגילאים מתקדמים הוא לעתים כורח המציאות, ואסור להתפשר עליו. כדי לוודא שבני המשפחה שלכם מקבלים את הטיפול הטוב ביותר, בחרו בשירותי הסיעוד של קדם. אצלנו תקבלו ליווי לפני קבלת ההחלטה בנוגע לאופי הטיפול, בשלבי הטיפול עצמם ובכל עת שתצטרכו זאת.
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית