טרום סיעוד

אחת התקופות המאתגרות ביותר היא ללא ספק התקופה בה אדם כזה או אחר מאבד מכושר הניידות שלו ומהיכולת לפעולות יום יומיות שגרתיות. האתגר הוא הן של החולה וסיעודי עצמו וכמו כן של כל בני השפחה. אין ספק כי עבור רבים וטובים תקופה זו היא אחת התקופות הקשות ביותר, אולם עם זאת חשוב לדעת כי ישנם פתרונות רבים אשר יכולים להקל משמעותית על תקופה זו. אחת הדרכים היא להשכיר את שירותיהם של אנשי המקצוע של קדם שירותי סיעוד.

מה היא המשמעות של שירותי טרום סיעוד? מה הדרך הטובה ביותר לסעוד את יקיריכם? מה הם התנאים שמעניקים בקדם שירותי סיעוד? מי הם הלקוחות המרוצים של קדם שירותי סיעוד? מה הם היתרונות הבולטים ביותר של קדם שירותי סיעוד?
לצערנו רבים וטובים חווים פציעות, מחלות, ניתוחים ועוד מצבים רפואיים בעייתיים אשר מגבילים אותם. תקופת טרום סיעוד זאת מצריכה את המטפלים המעולים ביותר שיעמדו לצד החולים. טרום סיעוד היא למעשה התקופה שאחרי האשפוז ולפני קבלת כל האישורים הנדרשים מצד הגורמים הרלוונטיים לסיעוד מלא על פי החוק.
אנשי המקצוע של קדם שירותי סיעוד עברו את כל הבקרות ואת כל ההכשרות הנדרשות על מנת לעמוד לצד המטופלים הסיעודיים. כמו כן בקדם שירותי סיעוד עושים את כל הנדרש על מנת לשמור על רמה מקצועית גבוהה של הצוות המטפל, הווה אומר השתלמויות ריענון וכו'.

עובדי סיעוד? למה בחור בעובדים של קדם שירותי סיעוד?
עבור קדם שירותי סיעוד, הסיעוד הוא עניין של שליחות ודרך חיים. לרשות קדם שירותי סיעוד צוות מקצועי הכולל בין היתר מטפלות ומטפלים, אחים ואחיות ועוד. לקדם שירותי סיעוד שנים רבות של צבירת ניסיון וידע רב בתחום הסיעוד. עובדי סיעוד הפועלים במסירות ובמקצועיות רבה על מנת להעניק את הטיפול והחוויה הנעימה ביותר למטופל ולבני משפחתו.

מה עוד בין שירותי קדם שירותי סיעוד?
מגוון רחב ומרשים ביותר של שירותים סיעודיים הכוללים כאמור שירותי סיעוד בבית הלקוח, ניקיון ועזרה בסידורי היום יום, טיפול ועזרה ראשונה במקרה הצורך, מקלחת והחלפת חיתולים ועוד. אמינות ואחריות מלאה.
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית