ייעוץ והשמה בבתי אבות

יקירכם זקוק לסיוע ממטפל
או מטפלת סיעודית?
צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ ראשונית
072-33-80-370

או מלאו פרטיכם ללא
התחייבות וללא עלות:
על מנת שנוכל להתאים לו את הטיפול
הטוב ביותר ובהתאם לצרכיו 
מספר שעות ביום 
או השגחה צמודה 24/7
חשוב שבחירת בית האבות תתחשב גם בצרכים שלכם - בני המשפחה הקרובה (שכן אתם תהיו אלו שיבקרו את הוריכם בשגרה). לכן, נברר גם את הצרכים שלכם וניקח בחשבון פרמטרים כגון קרבת בית האבות לאזור מגוריכם.
 
סיורי התרשמות
לאחר שהכרתם את היתרונות של כל אחד מבתי האבות הפוטנציאליים בוודאי תרצו לראות אותם גם בעיניים, בטרם תקבלו את ההחלטה. נלווה ונסייר עמכם בכל אחד מהם כדי שתוכלו להתרשם מהמקום, מהצוות ומהאווירה בו בעצמכם. מעבר להתרשמות הכללית נרד לעומק הפרטים ונשאל יחד אתכם את כל השאלות החשובות לכם: איך נראים במציאות (ולא רק באתר) חדרי השינה וחדר האוכל, מהן הפעילויות החברתיות שמציע בית האבות ועוד.
 
הרשמה ומעבר הוריכם לביתם החדש
בשעה טובה הגעתם לשלב החשוב ביותר בתהליך. אחרי שבחרתם את ביתם החדש נסייע לכם גם בהסדרי התשלומים, במילוי הטפסים ובכל הבירוקרטיה הכרוכה בהרשמה לבית האבות.
סיימתם עם סידורי ההרשמה? נלווה אתכם ביום המעבר של הוריכם ונדאג שייקלטו בצורה נכונה, יעילה ובעיקר - רגועה ושלווה.
 
מחפשים בית אבות להוריכם?
המומחים של קדם שירותי סיעוד יסייעו לכם לאורך כל תהליך החיפוש והבחירה. צרו עמנו קשר ויחד אתכם נמצא את סביבת המגורים הראויה, המתאימה והטובה ביותרר להוריכם.
הוריכם החליטו כי הגיע העת לעבור לסביבת מגורים שתתאים לגילם המתקדם? בין אם מדובר בבחירה שלהם לשפר את איכות חייהם ולעבור לסביבה שתדאג לכל צורכיהם החברתיים והרפואיים בגילם המתקדם, ובין אם מצבם הרפואי מצריך מעבר כזה לטובת שמירה על ביטחונם ובריאותם, ללא ספק מדובר בהחלטה לא פשוטה: בחירת בית חדש עבור ההורים כרוכה ברגש, חשש ולבטים רבים ומחייבת להתחשב בשיקולים רבים המשפיעים על קבלת ההחלטה.
 
המומחים של קדם שירותי סיעוד יסייעו לכם בתהליך בחירת הבית החדש להוריכם, זאת באמצעות שירותי הייעוץ וההשמה בבתי אבות של חברתנו.
 
מה כוללים שירותי הייעוץ והשמה שלנו?
מדובר במעטפת שירותים מקיפה שמטרתה לספק לכם את כל הכלים והמידע הנדרש שיסייעו לכם בתהליך החיפוש ובבחירת סביבת המגורים החדשה להוריכם הקשישים:
 
היכרות ראשונית
בתחילת הדרך, עוד לפני שניגש למלאכת חיפוש בית האבות, נבקש להכיר את הוריכם: צורכיהם הבריאותיים והרפואיים, מידת עצמאותם ועוד. פרטים אלה יאפשרו לנו למפות את בתי האבות שעשויים להתאים להם ולענות על הצרכים שלהם.
 
איתור בתי אבות מתאימים
לאחר שנכיר את הוריכם ואת צורכיהם הייחודיים נוכל להתחיל לחפש את סביבת המגורים המתאימה ביותר עבורם. נציג לכם את כל בתי האבות המתאימים ונמסור לכם את המידע החשוב על כל אחד ואחד מהם: יתרונות וחסרונות, אופי האוכלוסייה, פעילויות חברתיות ועוד, מידע חשוב שיסייע לכם לקבל את ההחלטה הנכונה ביותר.
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית