מטפלים זרים

כאשר זקוקים לעזרה בגיל מבוגר, כאשר זקוקים לסיוע חלקי או מלא על מנת להמשיך ולשמור על שמחת החיים ועל איכות חיים, יש פתרון. מטפלים זרים יכולים לעזור לקשישים ולכל אדם סיעודי, חולה או מוגבל להתגבר על מגבלה או על קושי תפקודי. מטפלים זרים יכולים לסייע בהכנת האוכל ובהאכלה. הם יכולים לסייע כאשר קיים סיכון של שכחת נטילת התרופות. הם יכולים לסייע להגיע לרופא שבקופת החולים, לערוך קניות ולסדר את הבית של ההורים המבוגרים שכבר מתקשים לדאוג לעצמם.
בחברת קדם שירותי סיעוד מתמחים בכל הקשור בסיוע לקשישים ולסיעודיים. יש בנמצא מטפלות זרות לקשישים וכן מטפלים גברים. ניתן למצוא מטפלים דוברי עברית, וכאשר המטופל דובר שפה זרה – יש בנמצא גם מטפלים דוברי שפות זרות.

מטפלים ומטפלות לשירותכם
טיפול בבית על ידי מטפלים זרים הוא אפשרות הרבה יותר טובה ונעימה בהשוואה למוסדות סיעודיים מקובלים. מסתבר שטיפול ביתי יכול להיות מסור מאוד, כאשר מוצאים את העובדים הנכונים. עובדות זרות לטיפול בקשישים מגיעות ממדינות שונות, אך חלקן כבר עובדות בישראל מזה זמן רב. כך, יש להן הבנה של המנטליות הישראלית, רבות מהן שולטות בשפה והן מעניקות טיפול מסור וכן מפיגות את הבדידות.

ומה אם רוצים מטפלים זרים, גברים? חברות סיעוד כמו קדם שירותי סיעוד מתמחות בהשמה של עובדים מקצועיים ושל עובדות מקצועיות. ניתן למצוא מטפלות זרות לקשישים, ואם נחוצה עזרה חלקית – יש גם מטפלים ישראלים לטיפול בשעות היום. בקדם שירותי סיעוד יעזרו לכם למצוא את המטפלים או המטפלות המתאימים ביותר, לפי הצרכים הרפואיים ולפי ההעדפות האישיות.

מקבלים סיוע במימון
אם זו הפעם הראשונה שאתם מחפשים עובד זר, אם אין לכם מושג מהיכן להתחיל, אל חשש. בקדם שירותי סיעוד תמצאו מגוון רחב של מטפלים זרים ושל אנשי מקצוע המתמחים בטיפול. מאחיות סיעודיות ועד עובדות זרות לטיפול בקשישים – כל מה שנחוץ, במקום אחד. על פי חוק הסיעוד, מגיע סיוע במימון טיפול סיעודי בבית, כך שגם הנטל הכספי הרבה יותר נמוך מכפי שנהוג לחשוב. אל תהססו, פנו לקדם שירותי סיעוד. 
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית