מטפלת בבית

איך בוחרים את המטפלת של הוריכם? מה חשוב לדעת על הטיפול הסיעודי לקשישים? איך בוחרים בקדם שירותי סיעוד את המטפלים הזרים? למה להעדיף את שירותי מטפלת בבית של חברת קדם שירותי סיעוד?
כשהיינו ילדים ההורים עשו ימים כלילות על מנת להעניק לנו את הטיפול האיכותי ביותר והמסור ביותר. השנים חלפו להן מהר מידי והנה הגיע היום בו התהפכו היוצרות. היום בו ההורים הם אלו הזקוקים לילדיהם יותר מהכל. אותם הורים פעלתניים, שיכולים להזיז הרים וגבעות מוצאים את עצמם יושבים על כיסא גלגלים מבלי יכולת לבצע פעולות פשוטות ביותר. תסריט זה הוא ללא ספק תסריט אשר מוכר מאוד בקרב הרבה מאוד אנשים. הדרך הטובה ביותר להעניק להורים שלכם בחזרה את הטוב ביותר היא על ידי השכרת שירותי מטפלת בבית, מקצועית ומסורה.
שירותי חברת קדם שירותי סיעוד מאפשרים לכל אחד ואחת הנדרשים לטפל בהוריהם, להמשיך בשגרת יומם ועם זאת להעניק את השירות האישי והמקצועי ביותר להוריהם. אנו מכירים בכך שהחיים המודרניים אינם מאפשרים לרבים וטובים לעזוב את העבודה או את העסק העצמאי על מנת לבלות את כל שעות היום עם ההורים הקשישים. מטפלת בבית היא ללא ספק הפתרון הטוב ביותר לשעות בהם הילדים אינם יכולים להיות בקרבת הוריהם ולסייע להם.
השירותים של קדם שירותי סיעוד כוללים טיול יומי, ניקיון וסידור הבית, סידורים מחוץ לבית ורכישת תרופות, החלפת בגדים, האכלה, השגחה רפואית ועוד.

שירותי סיעוד פרטיים? מי זקוק להם? מדינת ישראל הינה מדינה מתוקנת אשר מאפשרת שירותים סיעודיים לנדרשים לכך. אולם עם זאת שירותים אלו מוגבלים מבחינת התקציב והזמן המוקצב לכל אדם סיעודי. שירותי סיעוד פרטיים הם הפתרון המעולה ביותר להשלמת החסר. לקדם שירותי סיעוד יש את כל הידע ואת כל הניסיון אשר נרכש משנים רבות של עשייה בתחום ייחודי וחשוב זה.

מה הם השירותים של קדם שירותי סיעוד?
ניתן לרכוש שירותים סיעודיים ולהשכיר את טובי אנשי המקצוע בתחום הסיעוד. בין היתר ניתן למצוא בקדם שירותי סיעוד שירותי אחיות לאחר ניתוח, השגחה בבתי חולים, שירותי הוספיס ועוד.
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית