מטפלת סיעודית

יקירכם בידיים טובות

הזקנה, לצד כל יתרונותיה הרבים, כרוכה לצערנו לעתים גם בקשיים תפקודיים המביאים קשישים רבים להזדקק לסיוע במטלות ובפעולות שהיו רגילים לבצע בעבר לבדם.

בין אם מדובר בעזרה במטלות משק הבית ובין אם מדובר בפעולות בסיסיות יותר בחיי היומיום כגון אכילה, שתייה, קימה, ניידות ועוד, מי שמסייע במרבית המקרים לקשישים אלה הם המטפלים והמטפלות הסיעודיות.

תפקיד המטפלים הסיעודיים הוא לשמור ככל שניתן על שגרת חייו של הקשיש ולאפשר לו המשך חיים בכבוד, זאת באמצעות מתן סיוע בפעולות הבסיסיות שהזכרנו ולעתים גם במטלות כגון ניקיון וסידור הבית, ביצוע סידורים וקניות ועד יציאה לשאוף אוויר צח מחוץ לבית.

בקדם שירותי סיעוד תוכלו להיות בטוחים שהוא יקבל את הסיוע ממטפלים סיעודיים מקצועיים שנבחרו בקפידה, עברו את כל ההכשרות וההשתלמויות הנדרשות בתחום הטיפול בקשישים, ובעיקר - ממטפלים מנוסים ומסורים המתאימים למצב יקירכם.

כדי שנוכל להתאים את הטיפול הטוב ביותר, כבר בפגישתנו הראשונה נבקש להכיר את יקירכם, את מצבו הרפואי ואת צרכיו הייחודיים. בנוסף, נברר אם יש לכם עדיפויות מיוחדות כגון שפת דיבור, מין המטפל, ארץ מוצא ועוד.
 
יקירכם זקוק לסיוע ממטפל
או מטפלת סיעודית?
צרו עמנו קשר לפגישת ייעוץ ראשונית
072-33-80-370
או מלאו פרטיכם ללא
התחייבות וללא עלות:
על מנת שנוכל להתאים לו את הטיפול
הטוב ביותר ובהתאם לצרכיו 
מספר שעות ביום 
או השגחה צמודה 24/7
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית