סיעוד עובדים זרים

הטיפול הסיעודי הפרטי, המלא או החלקי, התפתח מאוד בשנים האחרונות. ההבנה שאפשר וניתן לסייע לאנשים מבוגרים ולקשישים שיכולת התפקוד שלהם ירדה מאוד, באמצעות סיעוד עובדים זרים, מאפשרת כמה יתרונות חשובים. אין צורך לעזוב את הבית ולעבוד למוסד סיעודי. אין צורך לחפש בתי אבות סיעודיים שהלינה בהם משותפת ואין פרטיות כמו בבית. כשאפשר להזמין מטפלות פיליפיניות שמעניקות שירות מסור בסביבה הביתית, כולם מרגישים בהבדל – המטופל או המטופלת, קרוביהם והאנשים היקרים להם.

עוזרים, תומכים, מטפלים
מדוע סיעוד עובדים זרים הוא המענה המושלם עבור אנשים שאובחנה אצלם ירידה ביכולת התפקוד על רקע פיזי או נפשי? מדוע עובדי סיעוד זרים יכולים להתאים לטיפול באדם הזקוק להשגחה צמודה? זהו הפתרון המושלם, שכן עובדים זרים הם עובדים מיומנים שהוכשרו למתן טיפול סיעודי ואשר יכולים ללוות אדם סיעודי, לרוב קשיש, בכל שעות היום והלילה.
שירותי סיעוד עובדים זרים מעניקים לכל מטופל את כל הסיוע על פי צרכיו ורצונותיו. יש צורך בתרופות? מטפלות פיליפיניות יזכירו למטופל מתי ואילו תרופות יש ליטול. קיים קושי לשמור על היגיינה ועל ניקיון? המטפלות יעזרו ברחצה, בצחצוח השיניים או בניקוי של השיניים התותבות. מתקשים בניידות ונעזרים בהליכון? מטפלת זרה תתלווה ותוודא שהמטופלים לא ימעדו, חלילה, ושיגיעו בשלום למחוז חפצם – קופת החולים, הגינה או החנות הקרובה.

לא נשארים לבד
חברות מקצועיות שמתמחות באספקת שירותי סיעוד עובדים זרים כמו קדם שירותי סיעוד מציעות לכל אחד בדיוק את מה שהוא צריך. יש עובדי סיעוד זרים שמדברים עברית שוטפת ויש כאלה שמדברים שפות זרות, יש עובדים ממין זכר ויש עובדות ממין נקבה, וכל העובדים הינם מיומנים ובקיאים בתפקידם. הם יודעים לזהות את הקשיים ולהעניק את הטיפול המסור, הם יודעים עד כמה חשוב לעבוד ברגישות ובאנושיות, ולא להשאיר את המטופלים לבד כאשר הללו זקוקים להם.

אם אתם מחפשים עובד זר ואינכם יודעים למי לפנות, אם ההורים אובחנו כסיעודיים או כתשושי נפש וברור לכם שלא תשאירו אותם עם כל אחד, פנו לקדם שירותי סיעוד. יחד יימצאו עבורכם הפתרון והמענה הטיפולי הנכון. 
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית