עובדי סיעוד ישראלים

מה הם היתרונות הבולטים ביותר של עובדי סיעוד ישראלים? מה היא הדרך של חברת קדם שירותי סיעוד לשרת את המטופלים הסיעודיים? אילו סוגי שירותים מעניקים בחברת קדם שירותי סיעוד?
מדינת ישראל נחשבת למדינה מתוקנת בתחום הסיעוד ומעניקה זכאות לשירותי סיעוד לאלו הזקוקים לכך. יש כאמור לעבור ועדה וסוג כזה או אחר של בירוקרטיה על מנת לקבל את שעות הסיעוד. על מנת לקבל את כל המידע הנחוץ, מומלץ להתקשר עם המומחים לסיעוד של חברת קדם שירותי סיעוד. לרשות כל מבקש מידע יעמדו הצוותים המקצועיים לעזרה והכוונה.

ישנה כאמור אופציה לייבא עובדי סיעוד זרים המגיעים מהפיליפינים ומעוד מקומות בעולם, אולם רבים וטובים מעדיפים עובדי סיעוד ישראלים. יש לכך הרבה מאוד יתרונות כאשר היתרון הגדול ביותר הוא כמובן היכולת לתקשר הרבה יותר בקלות עם המטופל. שכן לא פעם קשיי השפה עשויים להקשות על איכות הטיפול.

חשוב לדעת כי כל אדם סיעודי במדינת ישראל זכאי לשעות סיעוד על פי חומרת מצבו. עם זאת יש להגדיל משמעותית את שעות הסיעוד על ידי השכרת שירותיהם של עובדי סיעוד ישראלים או זרים באופן פרטי. חברת קדם שירותי סיעוד עושה את כל המאמצים על מנת להעניק את שירות המעולה ביותר לכל אדם סיעודי. המטפלים והמטפלות של חברת קדם שירותי סיעוד עוברים את כל ההכשרות וההדרכות, ריענון וכמו כן השתלמויות מקצועיות.

אחות מוסמכת פרטית? למה זה כדאי?
עבור הרבה מאוד אזרחים ישראלים השהות בבתי החולים אינה עניין פשוט כלל וכלל. לצערנו בבתי החולים ישנה מצוקה גדולה מאוד של מיטות וכמו כן של כוח אדם. במקרים רבים את אותו הטיפול ניתן לקבל בבית, במיטה הפרטית והנוחה. כל מה שנדרש הוא שירותים מקצועיים של אחות מוסמכת פרטית אשר תגיע עד ביתכם להעניק את השירות המקצועי והאחראי ביותר.

מה הם שירותי קדם שירותי סיעוד? לאורך השנים נוספו עוד ועוד שירותי סיעוד מעולים בחברת קדם שירותי סיעוד. בין היתר שירותי מטפלים ומטפלות זרות, שירותי השגחה לילית, שירותי ייעוץ והכוונת בתי אבות ועוד. אמינות, אחריות ומסירות.
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית