עזרה סיעודית מביטוח לאומי

מה הם התנאים להם זכאים המטופלים הסיעודיים במדינת ישראל? איך בוחרים את אנשי הסיעוד של חברת קדם שירותי סיעוד? מי זכאי לסיעוד? למה להעדיף את שירותי הסיעוד של חברת קדם שירותי סיעוד?
הבשורה הטובה היא שאנו חיים במדינת ישראל, מדינה בה מוענקים שירותי סיעוד לכל הנדרש לכך. עם זאת חשוב לזכור כי הדרך אל קבלת הסיוע הסיעודי עוברת דרך תהליך בירוקרטי לא פשוט. לחברת קדם שירותי סיעוד כל האפשרויות על מנת להעניק את הייעוץ המקצועי ביותר בכדי להשיג את שעות הסיוע הסיעודי הנדרשות. כמו כן חשוב לדעת כי מעבר לשעות הסיוע הסיעודי המגיע לכל אדם סיעודי ניתן לרכוש שעות סיעוד באופן פרטי.

עזרה סיעודית מביטוח לאומי הינה פתרון מעולה וחשוב מאוד למטופל הסיעודי עצמו ולא פחות חשוב מכל לבני המשפחה. לאורך השנים הקושי לסעוד אדם סיעודי הוא הולך וגדל. הן מהבחינה הפיזית וכמו כן מהבחינה המנטלית. רבים וטובים מבני המשפחה של מטופלים סיעודיים מדווחים כי אותה עזרה סיעודית מביטוח לאומי עוזרת להם מאוד למלא מצברים ולחדש כוחות להמשך הסיעוד של אותו הורה קשיש או כל קרוב משפחה אחר.

עזרה סיעודית מביטוח לאומי כוללת כאמור ליווי המטופל הסיעודי לאורך שעות היום והלילה בהתאם לצורך ובהתאם לזכאות. כמו כן טיפול בסידורים היום יומיים כמו רכישת תרופות, קניית מצרכים הביתה, טיול יומי וכו'.
שירותי סיעוד בבית? מה היא הייחודיות של חברת קדם שירותי סיעוד? על מנת לקבל את השירות הסיעודי הטוב ביותר חשוב מאוד להסתמך על המלצותיהם של מטופלים מרוצים. עבור חברת קדם שירותי סיעוד הסיעוד הוא דרך חיים ועניין של שליחות. לרשות חברת קדם שירותי סיעוד עומדים טובי אנשי המקצוע אשר מעניקים שירותי סיעוד בבית וכמו כן בבית החולים במקרה הצורך.

מה כוללים שירותי הסיעוד?
בין היתר שירותים אלו כוללים כאמור שירותי אחים ואחיות מקצועיים ומוסמכים אשר מגיעים עד בית הלקוח לטובת הזרקת זריקות, מתן טיפול רפואי וכו'. כמו כן שירותי עובדי סיעוד ישראלים וזרים, שירותי טרום סיעוד, שירותי הוספיס ועוד.
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית