שירותי הוספיס בבית

כולם שואפים לבריאות טובה, לשמירה על חיוניות ועל הרגשה טובה. אך מגיע הרגע בחיים שבו מתבגרים והופכים לתשושים או שנעשים חולים. כאשר לא רוצים להסתפק בטיפול בבית החולים או כאשר רוצים סביבה טיפולית מוכרת ונוחה, קיימת הדרך להגיע לכך. באמצעות שירותי הוספיס בבית ניתן להתמודד גם עם ירידה קשה ביכולת התפקוד, כאשר גם הרופאים הרימו ידיים. באמצעות סיוע של טיפול תומך, אחות לילה פרטית, ליווי הניתן ברגישות – גם החולה וגם בני משפחתו יעברו את התקופה הקשה בצורה הרבה יותר אנושית, הרבה יותר נעימה והרבה פחות שוחקת.

קדם – מומחיות בסיעוד
הרעיון שנקרא שירותי הוספיס בבית איננו חדש, והוא נועד לסייע גם לחולים קשים ואפילו סופניים וגם לקשישים סיעודיים להימנע ממעבר לבתי חולים ציבוריים, בהם קשה להעניק להם את הסביבה הטיפולית האישית ואת הסיוע הרגשי הנחוץ להם באמת. זהו שירות שמעניק יותר מאשר מטפלת בבית שנותנת תרופה כזאת או אחרת. זהו שירות שמסייע לאדם החולה להעביר את ימיו בנוחות רבה יותר, בכבוד ותוך הקלה מרבית של סבלו.

בארץ קיימות חברות מעטות שבאמת מבינות את המשמעות של שירותי הוספיס בבית. לכן, אם אתם או יקיריכם זקוקים לטיפול מסור, אחות לילה פרטית, ליווי תומך בכל הרבדים ובכל שלבי המחלה, יש לכם כתובת. בקדם שירותי סיעוד ידעו לספק לכם את מה שאתם זקוקים לו יותר מכל – אוזן קשבת, תוכנית טיפולים אישית, הבנה של מצבכם והתייחסות מתאימה.

כל עזרה שתצטרכו
על פי ההגדרה, שירותי הוספיס בבית ניתנים לחולים סופניים, לקשישים שיכולת התפקוד שלהם מינימלית וכן לצעירים שחולים במחלה קשה. אך יש, כמובן, הרבה מצבי ביניים בין בריאות מלאה לבין מחלה אנושה. חברות סיעוד מתמחות כמו קדם שירותי סיעוד מסוגלות להציע פתרונות מגוונים, על פי התנאים והצרכים האישיים. אם יש צורך, ניתן להזמין עובדים זרים במתכונת של עשרים וארבע שעות ביממה, ניתן לקבל שירות של מטפלת בבית או ליווי של צוות אחיות מיומן. ניתן גם להיעזר בתמיכה חלקית או בשירותי טרום סיעוד, ובמידת הצורך גם בהערכה פסיכולוגית ובסיוע רגשי. 
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית