שירותי הוספיס

ההתקדמות הרפואית בעשורים האחרונים היא חסרת תקדים, אך למרות זאת, נותרו מספר מחלות חשוכות מרפא ומצבים רפואיים שטרם נמצאו להם תרופות. במקרים כאלו, אנשים הלוקים במחלות מסוג זה, כגון פרקינסון, אלצהיימר, ניוון שרירים מתקדם, סרטן בשלבים מאוחרים ועוד, ניצבים בפני גורל ידוע מראש. חולים סופניים שמגיעים לשלבים מתקדמים במהלך המחלה שלהם, בוחרים פעמים רבות בשירותי ליווי בימיהם האחרונים, שהם שירותי הוספיס.

שירות מסוג זה מאפשר הן לחולים והן לבני המשפחה שלהם לעבור את התקופה הקשה של המחלה בדרך עוטפת שמקלה את הסבל הרגשי של שני הצדדים. למרות הגורל הבלתי נמנע, שירותי הוספיס עוזרים לנחם את כל המעורבים בעניין ולהמתיק את הגלולה המרה עד כמה שאפשר. חברת קדם, המתמחה בשירותי סיעוד מתקדמים, מתמחה בין היתר במתן שירותי הוספיס בעזרת אחות מוסמכת פרטית, שיכולה לעשות את כל ההבדל בתקופה הזו.

מטפלת פרטית לשירותי הוספיס מתקדמים
החודשים האחרונים בחייהם של חולים סופניים מקבלים צבע אחר כאשר יש מישהו לצידם. כאשר בוחרים באפשרות של הוספיס, ניתן להחליט בין מתן השירות בבית או במוסד רצוי. כך או כך, ליווי של מטפלת פרטית גורם לתקופה הקשה לקבל משמעות שעוזרת לחולה וגם למשפחתו. הטיפול בסוג השירות הסיעודי הזה כולל מעקב רפואי אחר מצבו של החולה בזמנים קבועים ודיווח למשפחה על מצבו במקרה הצורך.

במקרי חירום, השירות זמין 24 שעות ביממה והוא מסייע רבות לחולים ולמשפחתם לא רק מבחינה גופנית אלא גם מבחינה נפשית ורגשית. הסביבה התומכת שנוצרת סביב החולים נמצאה כמקלה מאוד על הכאבים שלהם, והיתרון הזה לא יסולא בפז. העובדה שיש מישהו ליד החולה סביב השעון גם מקלה מאוד על בני המשפחה, שאינם יכולים לעשות זאת תמיד.

בעולם כיום יש אינספור חידושים מצילי חיים, אך לצערנו לא נמצא פתרון להכל, כמו מחלות סופניות. עם המטפלים המומחים של קדם בתחום ההוספיס, בני המשפחה ואנשים הקרובים אליכם יכולים לעבור את הרגעים הקשים ביותר בחיים בצורה נעימה יותר מהצפוי. כאשר המטפלים והאחיות המוסמכות שלנו יעמדו לצדכם, תוכלו להיות רגועים יותר ומוכנים לבאות. 
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית