שירותי סיעוד וטיפול בבית

במהלך החיים אנו עוברים שינויים רבים שלא תמיד יש לנו שליטה עליהם. אנחנו מנסים לשמור על הבריאות הגופנית שלנו עד כמה שאנחנו יכולים, אך לא תמיד נצליח במשימתנו, מה שגורם לאנשים מסוימים להגיע למצב סיעודי בו הם זקוקים לעזרה בחיי היום יום.
לא נעים לחשוב על זה, אך כאשר בני משפחתנו מגיעים למצב בו הם זקוקים לסיוע מהסוג הזה, שירותי סיעוד וטיפול בבית ממקור חיצוני הם לרוב הפתרון הטוב ביותר עבורם. בחברת קדם המתמחה במתן פתרונות סיעודיים ממגוון סוגים, אנו מציבים לנגד עינינו את טובתכם וגם את זו של בני משפחתכם.

מתי צריך שירותי סיעוד וטיפול בבית?
כאשר בני משפחה מבוגרים מגיעים למצב שבו הם מתקשים לבצע פעולות שגרתיות כמו רחצה, צחצוח שיניים, אכילה ושתייה, נטילה מבוקרת של תרופות ועוד, זה בדרך כלל סימן לכך שהם זקוקים לשירות של מטפלות סיעודיות. לנו לא תמיד יהיו ההכשרה, הזמן והיכולת לטפל בבני המשפחה שלנו כפי שמגיע להם, ולכן מומלץ לספק להם שירות סעודי בבית.
כיום ניתן לקבל מגוון של שירותי סיעוד וטיפול בבית לפי מידת התלות של המטופל בסביבתו. ישנם אנשים שהם עצמאיים בתחומים מסוימים, אך מתקשים לעשות דברים אחרים, ולכן זקוקים לעזרה מדי פעם ולמשך כמה שעות. לעומת זאת, ישנם אנשים שמצבם הבריאותי לא שפר עליהם והם צריכים עזרה מקיפה סביב השעון ומישהו שידאג לצרכיהם השונים.

בשני המקרים, מטפלות סיעודיות יכולות לתת את השירותים הרצויים ולאפשר לבני משפחתכם להמשיך בשגרת החיים שלהם בדרך קצת אחרת. הסיוע הזה מסייע רבות גם למצבם הנפשי של אנשים רבים, שכן יש מישהו לצדם שדואג לצרכים שלהם ולרוב גם נקשר אליהם בצורה חברית.

שירות מסור בכל צעד ושעל
שירותי סיעוד בבית מטעם חברת קדם יבטיחו את שלומם הגופני וגם הנפשי של בני משפחתכם האהובים. הקשר הרציף עם המטפלים יאפשר לכם לקבל עדכונים על מצב של האנשים היקרים לכם, כך שראשכם יהיה שקט ואתם תדעו שיש מי שמטפל בהם במסירות, בנאמנות ובהרבה איכפתיות. 
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית