שירותי סיעוד פרטיים

גיל מבוגר יכול להיות ברכה – יציאה לפנסיה, שפע זמן פנוי ועיסוק בתחביבים ללא הגבלה. אך לא לעולם חוסן, וכאשר יכולת התפקוד יורדת ומתקשים לשמור על עצמאות מלאה, יש צורך בעזרה. עדיין אפשר ליהנות מלא מעט דברים שיש לחיים להציע, אך כדי לעשות זאת יש צורך לשכור שירותי סיעוד פרטיים. המטפלים יכולים להגיע עד הבית, אחיות סיעודיות יכולות לסייע באופן אישי גם אם נמצאים בבית חולים לצורך טיפול. כך, תמיד יש מי שדואג, תמיד יש מי שנותן תמיכה ומעניק מילה חמה, סיוע בפעולת האכילה, סיוע ברחצה, תמיכה בזמן שהולכים להינפש בגינה, תזכורת לקחת את התרופה וכיוצא באלה.

מענה אישי ואנושי
מדוע שירותי סיעוד פרטיים הפכו לנפוצים כל כך בעת הזאת? יש לכך סיבות רבות מאוד, אך בראש ובראשונה מדובר במענה לצורך שקיים. התבגרות האוכלוסייה, הקושי לקבל את המענה האישי במוסדות סיעודיים רגילים, העומס המוטל על המערכת הרפואית והסיעודית הציבורית. אך כאשר ניתן להיעזר בשירות של טיפול סיעודי בבית, כאשר ישנן אחיות סיעוד שיכולות להגיע למיטתו של החולה בבית או במוסד ובכל מקום אחר – המענה מידי, אישי ואנושי הרבה יותר.

עדיפות לטיפול ביתי
גם המדינה מעודדת שירותי סיעוד פרטיים, וגם רשויות הבריאות הממלכתיות אינן מתנגדות להתפתחותו של תחום זה. אחרי הכל, אחיות סיעודיות בשירות פרטי מפחיתות את העומס הבלתי אפשרי הקיים ברפואה הציבורית. גם עבור החולה, הרבה יותר נעים, נוח ואפילו זול להיעזר בטיפול ביתי לעומת טיפול במוסד סיעודי. מכל הבחינות, עדיף להישאר בסביבה מוכרת כאשר זה אפשרי, ועדיף שהטיפול יהיה בבית ולא במחלקה סיעודית עמוסה.

הציעו לכם או להוריכם לעבור למוסד סיעודי? גם אתם מבינים שעדיף לבחור שירותי סיעוד פרטיים בבית? זה הזמן למצוא את חברת הטיפול והסיעוד הטובה, הרגישה והמקצועית. חברה שתוכל לשלוח אחיות סיעוד, מטפלים או מטפלות, בכל שעה, לכל מקום, גם בלילה וגם במתכונת של עשרים וארבע שעות. בקדם שירותי סיעוד תוכלו למצוא את ההבנה ואת הטיפול הנחוצים: אבחון מקצועי, השמה של עובדים מקומיים או זרים, אחיות ומטפלים. כי עם טיפול מסור, אפשר עדיין ליהנות מהחיים.
 
 
טלפון
072-33-80-370
כתובת
הצורפים 33, תל אביב
print, print, printer
פקס
04-849-15-16
מטפלת סיעודית     אחות פרטית לאחר ניתוח     טיפול סיעודי בבית     ייעוץ והשמה בבתי אבות     שירותי טרום סיעוד     טיפול סיעודי בקשישים     אחות פרטית לזריקות     הוספיס בית     מבחן התלות (ADL)     אחות פרטית בבית חולים    
שירותי סיעוד פרטיים     סיעוד עובדים זרים     חברות סיעוד לקשישים     חוק סיעוד לקשישים     מטפלים זרים     טיפול סיעודי פרטי     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     אחות לאחר ניתוח     סיעוד ורווחה     שירותי סיעוד וטיפול בבית     שירותי הוספיס     בתי אבות ודיור מוגן     טרום סיעוד     מטפלות סיעודי     מטפלת בבית     סיעוד ורווחה     סיעוד לניצולי שואה     סיעוד לקשישים     סיעוד עובדים זרים     עובדי סיעוד זרים     עובדי סיעוד ישראלים     עובדים זרים סיעוד     עובדת סיעודית     עזרה סיעודית מביטוח לאומי     שירותי סיעוד וטיפול בבית